Zemipra - logo

O nás

Více jak 20 let zkušeností

Ve stavebnictví nejsme žádní nováčci. Máme více jak 20 let zkušeností!

Kvalita dodaných prací

Kvalita je pro nás klíčová. Jedině tak můžeme stále působit na trhu.

Rychlost výstavby

Vždy plníme termíny, které si ujasníme před začátkem prací.

Příznivé ceny

Nesnažíme se bojovat cenou, ale i tak oproti konkurenci ušetříte.

Zajímá vás náš příběh?

Tomáš Hořínek a Josef Krutílek se spojili, aby zúročili svoji 20-ti letou zkušenost ve stavebnictví a založili společnost ZEMIPRA MONT s.r.o., která se zabývá stavebními pracemi od demolic, bouracích, zemních a výkopových prací, přes realizace základových desek, hrubých staveb až k finálnímu dokončení interiérů. Provádíme také revitalizaci staveb včetně projektu „Zelená úsporám“. Zkrátka vám rádi bez větších starostí postavíme dům na klíč.

Naše společnost disponuje vlastním strojovým parkem, díky tomu vám můžeme nabídnout výhodnou cenovou nabídku. Působíme nejen v Jihomoravském kraji, ale i v rámci celé České republiky.

Cílem naší firmy je především spokojený zákazník, který dokáže ocenit špičkovou práci bez zbytečných prostojů. Naší vizitkou je Vaše doporučení. Díky našim obchodním partnerům jsme Vám schopni ušetřit nemalé finanční prostředky pomocí návrhu různých úspor energií (i v rámci projektu “Zelená úsporám”).

Stále více klientů oceňuje náš přístup, kde jsme schopni poradit, doporučit, ale i vhodně vysvětlit vše k maximální spokojenosti zákazníka. Budeme velmi rádi, když si naši firmu vyberete a dáte nám důvěru, kterou se pokusíme nezklamat.

S úctou Tomáš Hořínek a Josef Krutílek

calendar-fullthumbs-up